china nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale jerseys free shipping Nothing Wrong With Logos On Wnba Jerseys Football Jerseys Hunt Sports Industry Takes T-Shirt Fashion To Next Level

Nowy bukmacher LvBet.pl – zbiór informacji na temat jego funkcji.

Dzisiejszy felieton poświęcony będzie nowemu bukmacherowi internetowemu o nazwie LvBet.pl zakłady bukmacherskie – postaram się skomentować jego wszelkie działy, a także usługi, przy pomocy których będziemy mogli stawiać zakłady sportowe w dostępnych działach, rozgrywkach, oraz dyscyplinach dostępnych na stronie bukmachera.

do serwisu lvbet

Sam początek, czyli co oferuje bukmacher LvBet.pl ?

Jak widać na stronie głównej, do naszej dyspozycji zostają oddane działy „Zakłady bukmacherskie” oraz „Zakłady na żywo”. Na dole naszym oczom przejawia się tablica zakładów, które zdołamy obstawiać – oczywiście nie jest to pełna lista zakładów i za taką nie możemy jej uważać. Gdy przejdziemy do zakładzki „Zakłady bukmacherskie” dopiero w tamtym czasie zauważymy zupełne menu dostępnych dyscyplin sportowych, jakie będziemy mogli obstawić (patrz obrazek niżej).

lvbet1

Wybór własnego zakładu

Gdy jesteśmy zdecydowani na wybór konkretnej dyscypliny, dobieramy ją z listy. Po jej doborze, na LvBet.pl ukaże się nam menu, pokazujące wszelkie dostępne ligi – menu jest niezmiernie podobne do tego powyżej, dlatego nie będziemy go pokazywać na kolejnym obrazku. Jesli jesteśmy zdecydowani na wybór przykładowo Ligi Mistrzów, selekcjonujemy dział „Europa” który zawiera zakłady właśnie na tego typu rozgrywki, czy też na rozgrywki międzypaństwowe, lub dla przykładu, mecze towarzyskie, bądź spotkania typu Euro.

Kolejnym wyborem jest owszem „Liga Mistrzów” jaka nas bezpośrednio interesuje i którą pragniemy wyłonić do obstawienia intrygującego nas spotkania.

W tym momencie przejawia się nam następne menu, jakie przedstawia nam listę spotkań, jakie jesteśmy wstanie wyselekcjonować (patrz obrazek poniżej).

lvbet2

Przechodzimy do obstawiania!

W zależności od tego, czy chcemy obstawić nasze spotkanie od razu, dając na zwycięzcę meczu, damy radę wybrać jedną z 3 opcji, czyli wygrana drużyny pierwszej, drugiej, bądź po prostu remis.

Jeżeli jednak pragniemy wybrać bardziej zaawansowany zaklad sportowy, damy radę posłużyć się wyborem znacznika „+153” bądź każdego innego, który symbolizuję liczbę zakładów, jakie możliwe są do obstawienia w danym spotkaniu.

Panel obstawiania zakładów na LvBet.pl

Jeśli mamy konkretny zakład, jaki pragniemy obstawić, zdołamy przejść do omówienia panelu, jakim zawieramy zakład na LvBet.pl – jest on widoczny po prawej górnej stronie, w momencie doboru zakładu na stronie (patrz niżej).

lvbet3

Jak widać, wyłącznym polem jakie uzupełniamy, jest stawka, dzięki której określimy na dole naszą kwotę, jaką damy radę wygrać. Pamiętajmy iż suma „Możliwa wygrana:” przedstawia nam liczbę, jaka nie jest pomniejszona przez podatek, natomiast pole „Podatek 12 % (2.64 PLN) – Stawka: ” demonstruje nam już 100% liczbę, którą odbieramy od bukmachera, po odjęciu naszego podatku.

Kilka słów na zakończenie…

Mamy nadzieję, że ten informator ułatwi wszelkim osobom, jakie są zainteresowane obstawianiem zakładów u młodego bukmachera LvBet.pl – jest ono względnie proste, lecz przewodnik był zainspirowany prośbami paru naszych czytelników, którzy chcieli skorzystać z oferty powyższego bukmachera.

do serwisu lvbet

Życzymy wielu wygranych!

admin

Więcej informacji

Zobacz posty - Odwiedź stronę

Comments are closed.